• @navn
     
    Det grønne køkken
    Start: 02.10.18
    tirsdag 18:00
    Maria Skibdal
    Brønderslev, Brønderslev
  • @navn
     
    Det grønne køkken
    Start: 01.10.18
    mandag 18:00
    Maria Skibdal
    Hjørring, Hjørring
  • @navn
     
    Det grønne køkken - Gratis intro
    Start: 25.09.18
    tirsdag 18:00
    Maria Skibdal
    Brønderslev, Brønderslev
  • @navn
     
    Det grønne køkken - Gratis intro
    Start: 24.09.18
    mandag 18:00
    Maria Skibdal
    Hjørring, Hjørring
  • @navn
     
    En sjov dag med tegning og maleri for børn og voksne
    Start: 02.06.18
    lørdag 10:00
    Henrik Koldby
    Nørresundby, Galleriet i Haven
  • @navn
     
    En sjov dag med tegning og maleri for børn og voksne
    Start: 15.10.18
    mandag 10:00
    Henrik Koldby
    Nørresundby, Galleriet i Haven
  • @navn
     
    En sjov dag med tegning og maleri for børn og voksne
    Start: 16.10.18
    tirsdag 10:00
    Henrik Koldby
    Nørresundby, Galleriet i Haven
  • @navn
     
    En sjov dag med tegning og maleri for børn og voksne
    Start: 17.10.18
    onsdag 10:00
    Henrik Koldby
    Nørresundby, Galleriet i Haven
  • @navn
     
    En sjov dag med tegning og maleri for børn og voksne
    Start: 18.10.18
    torsdag 10:00
    Henrik Koldby
    Nørresundby, Galleriet i Haven
  • @navn
     
    Sig det med Cookies - WORKSHOP
    Start: 06.10.18
    lørdag 10:00
    Maria Skibdal
    Brønderslev, Brønderslev
  • @navn
     
    Sig det med Cookies - WORKSHOP
    Start: 29.09.18
    lørdag 10:00
    Maria Skibdal
    Hjørring, Hjørring
 

Er startet

  • @navn
     
    Bevægelse i vand
    tirsdag 10:00
    Annamarie Nør
    Nørresundby, Nr.sundby Svømmeland
  • @navn
     
    Bevægelse i vand
    tirsdag 09:00
    Annamarie Nør
    Nørresundby, Nr.sundby Svømmeland
  • @navn
     
    Hjertemotion i vand
    torsdag 09:00
    Annamarie Nør
    Nørresundby, Nr.sundby Svømmeland
  • @navn
     
    Jagt
    onsdag 18:30
    Preben Brandt Lauritsen Egebo
    Vadum, Vadum Skole
  •  
     
    Motion og samvær - Brønderslev
    torsdag 09:00
    Anna Nysom
    Brønderslev, Brønderslev Sundhedshus
  •  
     
    Motion og samvær - Brønderslev
    torsdag 09:00
    Anna Nysom
    Brønderslev, Brønderslev Sundhedshus
  •  
     
    Motion og samvær - Brønderslev
    tirsdag 17:00
    Pia Marie Vogdrup Thomsen
    Brønderslev, Brønderslev Sundhedshus
  • @navn
     
    Voice of light
    onsdag 18:30
    Lars Gaarden
    Nørresundby, LOF Godthåbsgade skole
  • @navn
     
    XL Hold i vand
    tirsdag 09:00
    Ursula Okholm
    Nørresundby, Nr.sundby Svømmeland
  • @navn
     
    XL-hold i vand - Gl. Lindholm
    torsdag 13:00
    Annamarie Nør
    Nørresundby, Gl. Lindholm Svømmehal
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Tilmeld LOF's nyhedsbrev

Modtag LOF's nyhedsbrev ca. 4 gange årligt.

Tak, du er nu tilmeldt LOF's Nyhedsbrev

Kalender - alle kurser